| Termékkód | Filippo DP7006/25 WH |
| Szín | Fehér |
| Felsőrész anyaga | Bőr |
| Sarok magassága | 35 mm |
| Talp vastagsága | 25 mm |
| Szár magassága | 60 mm |
| Bélés anyaga | Bőr |
| Talpbélés | Bőr |
| Talp anyaga | Gumi |
| Rögzítés típusa | Bebújós cipő |
| Alkalmazás | Mindennapi cipő |
| Cipő orrformája | Kerek orr |
| Kategória | Női mokaszín |
Filippo fehér női mokaszín bőrből
Válassz méretet
- Házhoz szállítás 1 munkanap alatt (GLS)
- Kényelmes átvétel csomagautomatában (FoxPost, GLS)
| Márka | Filippo |
| Szín | Fehér |
| Felsőrész anyaga | Bőr |
| Sarok magassága | 35 mm |
| Talp vastagsága | 25 mm |
| Szár magassága | 60 mm |
| Bélés anyaga | Bőr |
| Talpbélés | Bőr |
| Talp anyaga | Gumi |
| Kategória | Női mokaszín |
Válassz méretet
| Márka | Filippo |
| Sarok magassága | 35 mm |
| Talp vastagsága | 25 mm |
| Szár magassága | 60 mm |