| Termékkód | Filippo DP7105/25 BK |
| Szín | Fekete |
| Felsőrész anyaga | Bőr |
| Sarok magassága | 55 mm |
| Talp vastagsága | 25 mm |
| Szár magassága | 65 mm |
| Bélés anyaga | Textil |
| Talpbélés | Bőr |
| Talp anyaga | Gumi |
| Rögzítés típusa | Fűzős cipő |
| Alkalmazás | Mindennapi cipő |
| Cipő orrformája | Kerek orr |
| Kategória | Sneakerek & Sportos cipők |
Filippo bőr női sportcipő
Válassz méretet
- Házhoz szállítás 1 munkanap alatt (GLS)
- Kényelmes átvétel csomagautomatában (FoxPost, GLS)
| Márka | Filippo |
| Szín | Fekete |
| Felsőrész anyaga | Bőr |
| Sarok magassága | 55 mm |
| Talp vastagsága | 25 mm |
| Szár magassága | 65 mm |
| Bélés anyaga | Textil |
| Talpbélés | Bőr |
| Talp anyaga | Gumi |
Filippo bőr női sportcipő
Válassz méretet
| Márka | Filippo |
| Sarok magassága | 55 mm |
| Talp vastagsága | 25 mm |
| Szár magassága | 65 mm |