| Termékkód | Filippo DP6748/25 BE |
| Szín | Bézs (Taupe) |
| Felsőrész anyaga | Bőr |
| Sarok magassága | 40 mm |
| Talp vastagsága | 25 mm |
| Szár magassága | 60 mm |
| Bélés anyaga | Textil |
| Talpbélés | Bőr |
| Talp anyaga | Gumi |
| Rögzítés típusa | Bebújós cipő |
| Alkalmazás | Mindennapi cipő |
| Cipő orrformája | Kerek orr |
| Kategória | Bebújós női cipők |
Filippo bebújós női bőr félcipő
Válassz méretet
- Házhoz szállítás 1 munkanap alatt (GLS)
- Kényelmes átvétel csomagautomatában (FoxPost, GLS)
| Márka | Filippo |
| Szín | Bézs (Taupe) |
| Felsőrész anyaga | Bőr |
| Sarok magassága | 40 mm |
| Talp vastagsága | 25 mm |
| Szár magassága | 60 mm |
| Bélés anyaga | Textil |
| Talpbélés | Bőr |
| Talp anyaga | Gumi |
Válassz méretet
| Márka | Filippo |
| Sarok magassága | 40 mm |
| Talp vastagsága | 25 mm |
| Szár magassága | 60 mm |